Esteratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 02.02.2021 / 30.01.2021
Järjestyspaikka: Liljegård (LILJ4091)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla ERJ121-140. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen esteratsatusjaoksen (ERJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. 90cm (40/40)

1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
2. Zack (VRL-01221) - Starozytny Las VH20-107-0001
3. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
4. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135
5. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muru VH19-018-0933
6. Sylvi (VRL-08179) - Riimuvaaran Hilulii VH19-018-0697
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
9. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
10. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar
11. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor
12. meea (VRL-09844) - Kiarrah Ree VH20-057-0025
13. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
14. alina (VRL-14858) - Maldwyn Teagan VH21-025-0002
15. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
16. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
17. enna (VRL-14704) - Kuuras Varjovaeltaja VH20-018-0496
18. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Riipivä Rakkaus VH21-018-0016
19. alina (VRL-14858) - Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
20. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Alvar
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020
23. meea (VRL-09844) - Helmiahon Merimaili VH20-018-0043
24. Hazel (VRL-14333) - Ps. Rakastan Sinua VH20-018-0725
25. Hazel (VRL-14333) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
26. alina (VRL-14858) - Maldwyn Sioned VH21-024-0003
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhediad Galadriel VH15-025-0039
28. Uppe (VRL-11253) - Vilpuriina
29. enna (VRL-14704) - Ikirikkuri VH20-018-0434
30. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
31. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
32. enna (VRL-14704) - Sumusurmaaja VH18-018-2201
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopewood Calvin VH19-035-0062
34. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen
35. Zack (VRL-01221) - Tycznie Zapisane VH20-100-0014
36. Zack (VRL-01221) - Sredneve Kovoye VH21-039-0001
37. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753
38. Veera R. (VRL-10735) - Silver Tear VH13-035-0187
39. Kida (VRL-08368) - Cedewain Llandanwg
40. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Neonukkonen VH19-018-0861

2. 90cm (40/40)

1. Uppe (VRL-11253) - Vilpuriina
2. Hazel (VRL-14333) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
3. alina (VRL-14858) - Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
4. alina (VRL-14858) - Maldwyn Teagan VH21-025-0002
5. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor
6. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
8. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753
9. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
10. meea (VRL-09844) - Helmiahon Merimaili VH20-018-0043
11. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhediad Galadriel VH15-025-0039
13. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
14. enna (VRL-14704) - Ikirikkuri VH20-018-0434
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385
16. enna (VRL-14704) - Kuuras Varjovaeltaja VH20-018-0496
17. Zack (VRL-01221) - Starozytny Las VH20-107-0001
18. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Alvar
20. Hazel (VRL-14333) - Ps. Rakastan Sinua VH20-018-0725
21. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopewood Calvin VH19-035-0062
23. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
24. Kida (VRL-08368) - Cedewain Llandanwg
25. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
27. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Iltasuukko VH20-018-0128
28. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Riipivä Rakkaus VH21-018-0016
29. enna (VRL-14704) - Sumusurmaaja VH18-018-2201
30. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar
31. Zack (VRL-01221) - Sredneve Kovoye VH21-039-0001
32. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen
33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
34. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
35. alina (VRL-14858) - Maldwyn Sioned VH21-024-0003
36. meea (VRL-09844) - Kiarrah Ree VH20-057-0025
37. Sylvi (VRL-08179) - Knightwood Echo VH20-027-0014
38. Veera R. (VRL-10735) - Silver Tear VH13-035-0187
39. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Neonukkonen VH19-018-0861
40. Zack (VRL-01221) - Tycznie Zapisane VH20-100-0014