Esteratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 10.02.2021 / 30.01.2021
Järjestyspaikka: Liljegård (LILJ4091)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla ERJ121-140. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen esteratsatusjaoksen (ERJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. 90cm (40/40)

1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
2. alina (VRL-14858) - Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
3. enna (VRL-14704) - Ikirikkuri VH20-018-0434
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020
5. Zack (VRL-01221) - Sredneve Kovoye VH21-039-0001
6. alina (VRL-14858) - Maldwyn Sioned VH21-024-0003
7. Sylvi (VRL-08179) - Riimuvaaran Hilulii VH19-018-0697
8. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
9. enna (VRL-14704) - Sumusurmaaja VH18-018-2201
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhediad Galadriel VH15-025-0039
11. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor
12. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753
13. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
14. enna (VRL-14704) - Kuuras Varjovaeltaja VH20-018-0496
15. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Neonukkonen VH19-018-0861
16. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
17. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
19. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
20. Hazel (VRL-14333) - Ps. Rakastan Sinua VH20-018-0725
21. Zack (VRL-01221) - Starozytny Las VH20-107-0001
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Alvar
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385
24. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
25. Kida (VRL-08368) - Cedewain Llandanwg
26. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopewood Calvin VH19-035-0062
28. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar
29. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
30. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135
31. meea (VRL-09844) - Helmiahon Merimaili VH20-018-0043
32. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Riipivä Rakkaus VH21-018-0016
33. meea (VRL-09844) - Kiarrah Ree VH20-057-0025
34. Zack (VRL-01221) - Tycznie Zapisane VH20-100-0014
35. Hazel (VRL-14333) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
36. Uppe (VRL-11253) - Vilpuriina
37. alina (VRL-14858) - Maldwyn Teagan VH21-025-0002
38. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muru VH19-018-0933
39. Veera R. (VRL-10735) - Silver Tear VH13-035-0187
40. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen

2. 90cm (40/40)

1. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
2. Veera R. (VRL-10735) - Silver Tear VH13-035-0187
3. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385
5. Hazel (VRL-14333) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
6. Uppe (VRL-11253) - Vilpuriina
7. meea (VRL-09844) - Kiarrah Ree VH20-057-0025
8. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753
9. enna (VRL-14704) - Kuuras Varjovaeltaja VH20-018-0496
10. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
11. Zack (VRL-01221) - Starozytny Las VH20-107-0001
12. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar
13. Hazel (VRL-14333) - Ps. Rakastan Sinua VH20-018-0725
14. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
15. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
16. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Riipivä Rakkaus VH21-018-0016
17. enna (VRL-14704) - Ikirikkuri VH20-018-0434
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
19. alina (VRL-14858) - Maldwyn Teagan VH21-025-0002
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopewood Calvin VH19-035-0062
21. enna (VRL-14704) - Sumusurmaaja VH18-018-2201
22. alina (VRL-14858) - Maldwyn Sioned VH21-024-0003
23. Kida (VRL-08368) - Cedewain Llandanwg
24. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
25. Zack (VRL-01221) - Sredneve Kovoye VH21-039-0001
26. Sylvi (VRL-08179) - Knightwood Echo VH20-027-0014
27. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhediad Galadriel VH15-025-0039
29. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Iltasuukko VH20-018-0128
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Alvar
31. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen
32. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135
33. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Neonukkonen VH19-018-0861
34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
35. meea (VRL-09844) - Helmiahon Merimaili VH20-018-0043
36. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
37. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
39. Zack (VRL-01221) - Tycznie Zapisane VH20-100-0014
40. alina (VRL-14858) - Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004