Esteratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 11.02.2021 / 30.01.2021
Järjestyspaikka: Liljegård (LILJ4091)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla ERJ121-140. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen esteratsatusjaoksen (ERJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. 90cm (40/40)

1. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135
2. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muru VH19-018-0933
3. Hazel (VRL-14333) - Ps. Rakastan Sinua VH20-018-0725
4. alina (VRL-14858) - Maldwyn Sioned VH21-024-0003
5. Sylvi (VRL-08179) - Riimuvaaran Hilulii VH19-018-0697
6. enna (VRL-14704) - Sumusurmaaja VH18-018-2201
7. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
8. enna (VRL-14704) - Ikirikkuri VH20-018-0434
9. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar
10. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
11. Kida (VRL-08368) - Cedewain Llandanwg
12. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020
14. Veera R. (VRL-10735) - Silver Tear VH13-035-0187
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
16. meea (VRL-09844) - Helmiahon Merimaili VH20-018-0043
17. meea (VRL-09844) - Kiarrah Ree VH20-057-0025
18. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor
19. Hazel (VRL-14333) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
20. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
21. Uppe (VRL-11253) - Vilpuriina
22. alina (VRL-14858) - Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
23. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Neonukkonen VH19-018-0861
24. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen
25. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
26. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753
27. Zack (VRL-01221) - Sredneve Kovoye VH21-039-0001
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopewood Calvin VH19-035-0062
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Alvar
30. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
31. alina (VRL-14858) - Maldwyn Teagan VH21-025-0002
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
33. enna (VRL-14704) - Kuuras Varjovaeltaja VH20-018-0496
34. Zack (VRL-01221) - Starozytny Las VH20-107-0001
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhediad Galadriel VH15-025-0039
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385
37. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
38. Zack (VRL-01221) - Tycznie Zapisane VH20-100-0014
39. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
40. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Riipivä Rakkaus VH21-018-0016

2. 90cm (40/40)

1. Hazel (VRL-14333) - Ps. Rakastan Sinua VH20-018-0725
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
3. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
4. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Riipivä Rakkaus VH21-018-0016
5. Zack (VRL-01221) - Sredneve Kovoye VH21-039-0001
6. meea (VRL-09844) - Helmiahon Merimaili VH20-018-0043
7. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopewood Calvin VH19-035-0062
9. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
10. enna (VRL-14704) - Sumusurmaaja VH18-018-2201
11. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135
12. enna (VRL-14704) - Kuuras Varjovaeltaja VH20-018-0496
13. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen
14. enna (VRL-14704) - Ikirikkuri VH20-018-0434
15. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor
16. meea (VRL-09844) - Kiarrah Ree VH20-057-0025
17. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
18. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Neonukkonen VH19-018-0861
19. alina (VRL-14858) - Maldwyn Sioned VH21-024-0003
20. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Iltasuukko VH20-018-0128
21. Zack (VRL-01221) - Starozytny Las VH20-107-0001
22. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Alvar
24. Hazel (VRL-14333) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
25. Zack (VRL-01221) - Tycznie Zapisane VH20-100-0014
26. Uppe (VRL-11253) - Vilpuriina
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhediad Galadriel VH15-025-0039
28. alina (VRL-14858) - Maldwyn Teagan VH21-025-0002
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
31. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
32. Kida (VRL-08368) - Cedewain Llandanwg
33. Veera R. (VRL-10735) - Silver Tear VH13-035-0187
34. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
36. Sylvi (VRL-08179) - Knightwood Echo VH20-027-0014
37. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
38. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753
39. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar
40. alina (VRL-14858) - Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004