Esteratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 15.02.2021 / 30.01.2021
Järjestyspaikka: Liljegård (LILJ4091)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla ERJ121-140. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen esteratsatusjaoksen (ERJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. 90cm (40/40)

1. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muru VH19-018-0933
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020
3. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
4. meea (VRL-09844) - Helmiahon Merimaili VH20-018-0043
5. Uppe (VRL-11253) - Vilpuriina
6. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Riipivä Rakkaus VH21-018-0016
7. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor
8. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385
11. enna (VRL-14704) - Sumusurmaaja VH18-018-2201
12. Hazel (VRL-14333) - Ps. Rakastan Sinua VH20-018-0725
13. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Neonukkonen VH19-018-0861
14. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
15. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar
16. Sylvi (VRL-08179) - Riimuvaaran Hilulii VH19-018-0697
17. Zack (VRL-01221) - Sredneve Kovoye VH21-039-0001
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhediad Galadriel VH15-025-0039
19. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Alvar
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopewood Calvin VH19-035-0062
22. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
23. alina (VRL-14858) - Maldwyn Sioned VH21-024-0003
24. Zack (VRL-01221) - Tycznie Zapisane VH20-100-0014
25. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135
26. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
27. Zack (VRL-01221) - Starozytny Las VH20-107-0001
28. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
29. enna (VRL-14704) - Kuuras Varjovaeltaja VH20-018-0496
30. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
31. enna (VRL-14704) - Ikirikkuri VH20-018-0434
32. meea (VRL-09844) - Kiarrah Ree VH20-057-0025
33. alina (VRL-14858) - Maldwyn Teagan VH21-025-0002
34. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
35. Kida (VRL-08368) - Cedewain Llandanwg
36. Veera R. (VRL-10735) - Silver Tear VH13-035-0187
37. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
38. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753
39. alina (VRL-14858) - Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
40. Hazel (VRL-14333) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637

2. 90cm (40/40)

1. enna (VRL-14704) - Ikirikkuri VH20-018-0434
2. Zack (VRL-01221) - Starozytny Las VH20-107-0001
3. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Riipivä Rakkaus VH21-018-0016
4. Zack (VRL-01221) - Tycznie Zapisane VH20-100-0014
5. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
6. enna (VRL-14704) - Kuuras Varjovaeltaja VH20-018-0496
7. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Neonukkonen VH19-018-0861
8. alina (VRL-14858) - Maldwyn Teagan VH21-025-0002
9. alina (VRL-14858) - Maldwyn Sioned VH21-024-0003
10. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Alvar
12. meea (VRL-09844) - Kiarrah Ree VH20-057-0025
13. meea (VRL-09844) - Helmiahon Merimaili VH20-018-0043
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
15. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor
16. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopewood Calvin VH19-035-0062
18. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753
19. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
20. Sylvi (VRL-08179) - Knightwood Echo VH20-027-0014
21. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135
22. alina (VRL-14858) - Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
23. Kida (VRL-08368) - Cedewain Llandanwg
24. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
25. Veera R. (VRL-10735) - Silver Tear VH13-035-0187
26. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhediad Galadriel VH15-025-0039
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
29. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Iltasuukko VH20-018-0128
30. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
31. Zack (VRL-01221) - Sredneve Kovoye VH21-039-0001
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
33. Hazel (VRL-14333) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
34. enna (VRL-14704) - Sumusurmaaja VH18-018-2201
35. Hazel (VRL-14333) - Ps. Rakastan Sinua VH20-018-0725
36. Uppe (VRL-11253) - Vilpuriina
37. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen
38. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385
40. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647