Esteratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 19.02.2021 / 30.01.2021
Järjestyspaikka: Liljegård (LILJ4091)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla ERJ121-140. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen esteratsatusjaoksen (ERJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. 90cm (40/40)

1. Zack (VRL-01221) - Sredneve Kovoye VH21-039-0001
2. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen
3. alina (VRL-14858) - Maldwyn Teagan VH21-025-0002
4. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor
5. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Neonukkonen VH19-018-0861
6. meea (VRL-09844) - Kiarrah Ree VH20-057-0025
7. alina (VRL-14858) - Maldwyn Sioned VH21-024-0003
8. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
9. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhediad Galadriel VH15-025-0039
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
13. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Alvar
15. Kida (VRL-08368) - Cedewain Llandanwg
16. Veera R. (VRL-10735) - Silver Tear VH13-035-0187
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopewood Calvin VH19-035-0062
18. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
19. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
20. Hazel (VRL-14333) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
21. enna (VRL-14704) - Kuuras Varjovaeltaja VH20-018-0496
22. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135
23. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
24. alina (VRL-14858) - Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
25. Uppe (VRL-11253) - Vilpuriina
26. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385
28. Zack (VRL-01221) - Tycznie Zapisane VH20-100-0014
29. enna (VRL-14704) - Sumusurmaaja VH18-018-2201
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Peijooni VH17-018-0020
31. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Riipivä Rakkaus VH21-018-0016
32. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753
33. Hazel (VRL-14333) - Ps. Rakastan Sinua VH20-018-0725
34. Sylvi (VRL-08179) - Riimuvaaran Hilulii VH19-018-0697
35. meea (VRL-09844) - Helmiahon Merimaili VH20-018-0043
36. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muru VH19-018-0933
37. enna (VRL-14704) - Ikirikkuri VH20-018-0434
38. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
39. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
40. Zack (VRL-01221) - Starozytny Las VH20-107-0001

2. 90cm (40/40)

1. enna (VRL-14704) - Sumusurmaaja VH18-018-2201
2. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Riipivä Rakkaus VH21-018-0016
3. Zack (VRL-01221) - Sredneve Kovoye VH21-039-0001
4. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
5. Zack (VRL-01221) - Starozytny Las VH20-107-0001
6. Uppe (VRL-11253) - Vilpuriina
7. Kida (VRL-08368) - Llamsach Rhiangar
8. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
9. alina (VRL-14858) - Maldwyn Bedwyr VH21-024-0004
10. Veera R. (VRL-10735) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135
11. Sylvi (VRL-08179) - Knightwood Echo VH20-027-0014
12. alina (VRL-14858) - Maldwyn Teagan VH21-025-0002
13. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
14. Veera R. (VRL-10735) - Silver Tear VH13-035-0187
15. Hazel (VRL-14333) - Jeilin Tiikeritillikka VH18-018-0637
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Alvar
17. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
18. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Iltasuukko VH20-018-0128
19. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
21. enna (VRL-14704) - Ikirikkuri VH20-018-0434
22. meea (VRL-09844) - Kiarrah Ree VH20-057-0025
23. meea (VRL-09844) - Helmiahon Merimaili VH20-018-0043
24. Kida (VRL-08368) - Trallwng Aurddolen
25. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
26. meea (VRL-09844) - Riimuvaaran Neonukkonen VH19-018-0861
27. enna (VRL-14704) - Kuuras Varjovaeltaja VH20-018-0496
28. alina (VRL-14858) - Maldwyn Sioned VH21-024-0003
29. Zack (VRL-01221) - Tycznie Zapisane VH20-100-0014
30. Veera R. (VRL-10735) - KH Kadalim Ata ox VH12-003-0753
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhediad Galadriel VH15-025-0039
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopewood Calvin VH19-035-0062
33. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Runon Pilvitaateli VH18-018-0385
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Aurinkotähti VH16-018-1286
37. enna (VRL-14704) - Tiiron Syntisin VH19-018-0673
38. Kida (VRL-08368) - Cedewain Llandanwg
39. Hazel (VRL-14333) - Ps. Rakastan Sinua VH20-018-0725
40. Kida (VRL-08368) - Llancefni Ifor