Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 16.01.2021 / 28.12.2020
Järjestyspaikka: Kaihovaara (KAIH6711)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla KRJ111-130. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen kouluratsatusjaoksen (KRJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. Vaativa B (40/40)

1. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Surulilja VH16-018-2488
3. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
4. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
5. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Wiineri VH16-018-2657
7. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Esteriina VH16-018-2745
9. Miisu (VRL-14361) - Rosegarden's Dragonrend
10. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
12. Hazel (VRL-14333) - Cranogwen Cattell
13. Vibaja (VRL-00727) - Jameela al Qismat VH20-003-0237
14. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
15. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Satiini
17. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Medhya
18. Kida (VRL-08368) - Seljavirna
19. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
20. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
21. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
22. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
23. Vibaja (VRL-00727) - Shyamala
24. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
25. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
26. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
27. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
28. Oresama (VRL-02753) - Ursula
29. Hazel (VRL-14333) - Four Leaf Lamington
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Hallansuru VH17-018-0415
31. Vibaja (VRL-00727) - Shanti
32. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I VH15-201-0053
33. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä
34. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
35. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
36. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
37. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
38. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
39. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
40. Miisu (VRL-14361) - Krusskräppa

2. Vaativa B (40/40)

1. Miisu (VRL-14361) - Krusskräppa
2. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
3. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
4. Hazel (VRL-14333) - Four Leaf Lamington
5. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
6. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
7. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
8. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
9. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
11. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
12. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
13. Kida (VRL-08368) - Seljavirna
14. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
15. Vibaja (VRL-00727) - Shanti
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560
17. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
18. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
19. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
20. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I VH15-201-0053
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
22. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
23. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
24. Vibaja (VRL-00727) - Shyamala
25. Vibaja (VRL-00727) - Jameela al Qismat VH20-003-0237
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
27. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä
28. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
29. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
30. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
31. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
32. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Medhya
33. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
34. Oresama (VRL-02753) - Ursula
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Routalempi VH17-018-0323
36. Hazel (VRL-14333) - Cranogwen Cattell
37. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
38. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Satiini
40. Miisu (VRL-14361) - Rosegarden's Dragonrend