Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 04.01.2021 / 28.12.2020
Järjestyspaikka: Liljegård (LILJ4091)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla KRJ131-150. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen kouluratsatusjaoksen (KRJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. Helppo A (40/40)

1. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
2. Kics (VRL-05293) - Chiaro di Sierra xx
3. Minni (VRL-10337) - Em's Dancing on pebbles
4. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
5. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
6. Kida (VRL-08368) - Maldwyn Ballerina Cookie VH20-027-0135
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
8. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
9. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
10. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
11. Layda (VRL-14488) - Mascot 51 VH16-237-0004
12. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
13. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
14. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
15. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
16. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
17. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
18. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
19. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
20. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
21. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
24. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Brise Fflur VH14-026-0218
26. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
27. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
29. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
30. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
31. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-0068
32. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
33. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
34. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cotton Fluff VH20-035-0159
35. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
36. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
37. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
38. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
39. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
40. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051

2. Helppo A (40/40)

1. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-0068
2. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
4. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cotton Fluff VH20-035-0159
5. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
6. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
8. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
9. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
10. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
11. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
12. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
13. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
14. Layda (VRL-14488) - Mascot 51 VH16-237-0004
15. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
16. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
17. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
18. Kics (VRL-05293) - Chiaro di Sierra xx
19. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
21. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
23. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
24. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
25. lottis (VRL-13831) – Pesonen
26. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
27. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
28. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
29. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
30. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
32. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
33. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
34. Minni (VRL-10337) - Em's Dancing on pebbles
35. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Shamrock Inc VH14-035-0144
37. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
38. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
39. Kida (VRL-08368) - Maldwyn Ballerina Cookie VH20-027-0135
40. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120