Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 11.01.2021 / 28.12.2020
Järjestyspaikka: Liljegård (LILJ4091)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla KRJ131-150. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen kouluratsatusjaoksen (KRJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. Helppo A (40/40)

1. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
2. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
3. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
4. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
5. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
6. Layda (VRL-14488) - Mascot 51 VH16-237-0004
7. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
9. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
10. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
11. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
12. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
14. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
15. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
16. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
17. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
18. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
19. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
20. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
21. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
22. Kics (VRL-05293) - Chiaro di Sierra xx
23. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
24. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
25. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
26. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
27. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
28. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
29. Kida (VRL-08368) - Maldwyn Ballerina Cookie VH20-027-0135
30. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cotton Fluff VH20-035-0159
31. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
32. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-0068
33. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
34. Minni (VRL-10337) - Em's Dancing on pebbles
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Brise Fflur VH14-026-0218
37. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
38. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189

2. Helppo A (40/40)

1. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
2. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
3. Layda (VRL-14488) - Mascot 51 VH16-237-0004
4. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
5. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
6. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
7. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
8. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
9. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
10. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
11. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
12. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
13. Minni (VRL-10337) - Em's Dancing on pebbles
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
16. Kida (VRL-08368) - Maldwyn Ballerina Cookie VH20-027-0135
17. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
18. Kics (VRL-05293) - Chiaro di Sierra xx
19. lottis (VRL-13831) – Pesonen
20. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
21. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
22. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
23. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
24. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
25. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
26. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
27. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
28. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Shamrock Inc VH14-035-0144
30. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
31. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
32. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cotton Fluff VH20-035-0159
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
34. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
36. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
37. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-0068
38. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
40. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder