Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 14.01.2021 / 28.12.2020
Järjestyspaikka: Liljegård (LILJ4091)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla KRJ131-150. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen kouluratsatusjaoksen (KRJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. Helppo A (40/40)

1. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
2. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
4. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
5. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Brise Fflur VH14-026-0218
7. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
8. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
9. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
10. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
11. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
13. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cotton Fluff VH20-035-0159
14. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
15. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
16. Kics (VRL-05293) - Chiaro di Sierra xx
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
20. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
21. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
22. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
23. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
24. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-0068
25. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
26. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
27. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
28. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
29. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
30. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
31. Minni (VRL-10337) - Em's Dancing on pebbles
32. Layda (VRL-14488) - Mascot 51 VH16-237-0004
33. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
34. Kida (VRL-08368) - Maldwyn Ballerina Cookie VH20-027-0135
35. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
36. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
37. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
38. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
39. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
40. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622

2. Helppo A (40/40)

1. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
2. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
3. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
4. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
6. lottis (VRL-13831) – Pesonen
7. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
8. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
9. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-0068
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
11. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
12. Minni (VRL-10337) - Em's Dancing on pebbles
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Shamrock Inc VH14-035-0144
15. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cotton Fluff VH20-035-0159
16. Layda (VRL-14488) - Mascot 51 VH16-237-0004
17. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
18. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
19. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
20. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
21. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
22. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
23. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
24. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
25. Kida (VRL-08368) - Maldwyn Ballerina Cookie VH20-027-0135
26. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
27. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
28. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
29. Kics (VRL-05293) - Chiaro di Sierra xx
30. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
31. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
32. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
34. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
35. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
37. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
38. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
39. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
40. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540