Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 16.01.2021 / 28.12.2020
Järjestyspaikka: Liljegård (LILJ4091)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla KRJ131-150. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen kouluratsatusjaoksen (KRJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. Helppo A (40/40)

1. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
2. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cotton Fluff VH20-035-0159
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
4. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
5. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
6. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
7. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
8. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
9. Layda (VRL-14488) - Mascot 51 VH16-237-0004
10. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
11. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
12. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
13. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
14. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
15. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
16. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
17. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
19. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
20. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
21. Kics (VRL-05293) - Chiaro di Sierra xx
22. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
23. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
24. Kida (VRL-08368) - Maldwyn Ballerina Cookie VH20-027-0135
25. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
26. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
27. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
28. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Brise Fflur VH14-026-0218
32. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
33. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
34. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-0068
35. Minni (VRL-10337) - Em's Dancing on pebbles
36. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
37. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
38. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
40. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046

2. Helppo A (40/40)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
3. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
4. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
5. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
6. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
7. Kida (VRL-08368) - Maldwyn Ballerina Cookie VH20-027-0135
8. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cotton Fluff VH20-035-0159
9. lottis (VRL-13831) – Pesonen
10. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
11. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
12. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
13. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
14. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
15. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
16. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
17. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
19. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
20. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
21. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
22. Minni (VRL-10337) - Em's Dancing on pebbles
23. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-0068
24. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
26. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
27. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
28. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
29. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
30. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
31. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
32. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Shamrock Inc VH14-035-0144
34. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
35. Layda (VRL-14488) - Mascot 51 VH16-237-0004
36. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
38. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
39. Kics (VRL-05293) - Chiaro di Sierra xx
40. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072