Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 08.10.2020 / 28.09.2020
Järjestyspaikka: Kaihovaara (KAIH6711)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelrosenhof@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelrosenhof@gmail.com) otsikolla KRJ51-80. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen kouluratsatusjaoksen (KRJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. Helppo B (40/40)

1. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
2. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
3. Eedla S. (VRL-14880) - Kuhdon Hiimuinen Hulttio VH20-018-0299
4. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
5. JP (VRL-01948) - Elitehof's Imka
6. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
7. Zack (VRL-01221) - Santa Libre Est VH20-209-0036
8. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Survivor VH14-092-0016
9. Viixi (VRL-13923) - Kuolinnaamio VH19-018-1101
10. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
11. Vibaja (VRL-00727) - Ulverstone Coral Drift
12. Nikki (VRL-14085) - Navajan Pääkallojumalatar VH18-018-2266
13. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
14. Hazel (VRL-14333) - Tikiti VH19-018-0295
15. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
16. JP (VRL-01948) - Penfelyn Rosehip
17. Liia (VRL-11284) - Vihuriposki
18. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
19. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
20. JP (VRL-01948) - Floyd Dawn
21. Vibaja (VRL-00727) - Silke v.d. Weerhoeve
22. Zack (VRL-01221) - Wrocnac Yemn VH20-100-0009
23. Liia (VRL-11284) - Kinuskikruunu
24. Vibaja (VRL-00727) - Llwyarth Rhian
25. Eedla S. (VRL-14880) - Saarnion Lapintaika VH20-018-0283
26. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
27. Eedla S. (VRL-14880) - Delilah VH20-018-0616
28. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
29. JP (VRL-01948) - Steerlinghorst Pious
30. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Keltasirkku
31. Vibaja (VRL-00727) - Rhianwch Melinydd
32. Kida (VRL-08368) - Vuornan Minimarenki
33. Zack (VRL-01221) - Airlida Ree VH20-023-0050
34. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry
35. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
36. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
37. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Pikasso
38. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
39. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
40. Liia (VRL-11284) - Blaebond Mwnt Nefers

2. Helppo B (40/40)

1. Eedla S. (VRL-14880) - Delilah VH20-018-0616
2. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
3. Eedla S. (VRL-14880) - Kuhdon Hiimuinen Hulttio VH20-018-0299
4. Kida (VRL-08368) - Vuornan Minimarenki
5. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
6. Liia (VRL-11284) - Blaebond Mwnt Nefers
7. Vibaja (VRL-00727) - Silke v.d. Weerhoeve
8. Hazel (VRL-14333) - Tikiti VH19-018-0295
9. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
10. Liia (VRL-11284) - Kinuskikruunu
11. Zack (VRL-01221) - Wrocnac Yemn VH20-100-0009
12. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Survivor VH14-092-0016
13. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
14. JP (VRL-01948) - Steerlinghorst Pious
15. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
16. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
17. JP (VRL-01948) - Penfelyn Rosehip
18. JP (VRL-01948) - Floyd Dawn
19. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
20. Eedla S. (VRL-14880) - Saarnion Lapintaika VH20-018-0283
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Keltasirkku
22. Zack (VRL-01221) - Santa Libre Est VH20-209-0036
23. Nikki (VRL-14085) - Navajan Pääkallojumalatar VH18-018-2266
24. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
25. Vibaja (VRL-00727) - Rhianwch Melinydd
26. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
27. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
28. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry
29. Vibaja (VRL-00727) - Ulverstone Coral Drift
30. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
31. Zack (VRL-01221) - Airlida Ree VH20-023-0050
32. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
33. Viixi (VRL-13923) - Kuolinnaamio VH19-018-1101
34. JP (VRL-01948) - Elitehof's Imka
35. Vibaja (VRL-00727) - Llwyarth Rhian
36. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
37. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
38. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
39. Liia (VRL-11284) - Vihuriposki
40. Kida (VRL-08368) - Myrskylän Pikasso