Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 04.01.2021 / 28.12.2020
Järjestyspaikka: Kaihovaara (KAIH6711)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla KRJ111-130. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen kouluratsatusjaoksen (KRJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. Vaativa B (40/40)

1. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
2. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Hallansuru VH17-018-0415
4. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
5. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
6. Vibaja (VRL-00727) - Jameela al Qismat VH20-003-0237
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Esteriina VH16-018-2745
8. Kida (VRL-08368) - Seljavirna
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Wiineri VH16-018-2657
10. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
12. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
13. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
14. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä
15. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
16. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
17. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
18. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
19. Hazel (VRL-14333) - Four Leaf Lamington
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Satiini
21. Miisu (VRL-14361) - Rosegarden's Dragonrend
22. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I VH15-201-0053
23. Oresama (VRL-02753) - Ursula
24. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
25. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
26. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
27. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
28. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
29. Hazel (VRL-14333) - Cranogwen Cattell
30. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
31. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
32. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Surulilja VH16-018-2488
34. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
35. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Medhya
36. Miisu (VRL-14361) - Krusskräppa
37. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
38. Vibaja (VRL-00727) - Shanti
39. Vibaja (VRL-00727) - Shyamala
40. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758

2. Vaativa B (40/40)

1. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
2. Vibaja (VRL-00727) - Shanti
3. Oresama (VRL-02753) - Ursula
4. Miisu (VRL-14361) - Krusskräppa
5. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
6. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
7. Hazel (VRL-14333) - Four Leaf Lamington
8. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Medhya
9. Miisu (VRL-14361) - Rosegarden's Dragonrend
10. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I VH15-201-0053
11. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
12. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
13. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
14. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560
17. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
18. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
19. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
20. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
22. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
24. Kida (VRL-08368) - Seljavirna
25. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
26. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
27. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä
28. Vibaja (VRL-00727) - Jameela al Qismat VH20-003-0237
29. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
30. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
31. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
32. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
33. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
34. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Routalempi VH17-018-0323
36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Satiini
37. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
38. Vibaja (VRL-00727) - Shyamala
39. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
40. Hazel (VRL-14333) - Cranogwen Cattell