Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 07.01.2021 / 28.12.2020
Järjestyspaikka: Kaihovaara (KAIH6711)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla KRJ111-130. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen kouluratsatusjaoksen (KRJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. Vaativa B (40/40)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Surulilja VH16-018-2488
2. Vibaja (VRL-00727) - Shanti
3. Vibaja (VRL-00727) - Jameela al Qismat VH20-003-0237
4. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
5. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
6. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
7. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
8. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
9. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
10. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
11. Oresama (VRL-02753) - Ursula
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Hallansuru VH17-018-0415
13. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
14. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
15. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Villahaan Esteriina VH16-018-2745
17. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
18. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
19. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
20. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
21. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Satiini
24. Miisu (VRL-14361) - Krusskräppa
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Wiineri VH16-018-2657
26. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
27. Hazel (VRL-14333) - Four Leaf Lamington
28. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä
29. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
30. Hazel (VRL-14333) - Cranogwen Cattell
31. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
32. Vibaja (VRL-00727) - Shyamala
33. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
34. Miisu (VRL-14361) - Rosegarden's Dragonrend
35. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Medhya
36. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
37. Kida (VRL-08368) - Seljavirna
38. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I VH15-201-0053
39. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
40. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus

2. Vaativa B (40/40)

1. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
2. Vibaja (VRL-00727) - Shyamala
3. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
4. Miisu (VRL-14361) - Krusskräppa
5. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
6. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
7. Hazel (VRL-14333) - Cranogwen Cattell
8. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
9. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
10. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
11. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
12. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Medhya
13. Vibaja (VRL-00727) - Jameela al Qismat VH20-003-0237
14. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
15. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
16. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I VH15-201-0053
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Tuonetar VH17-018-0560
18. Kida (VRL-08368) - Seljavirna
19. Miisu (VRL-14361) - Rosegarden's Dragonrend
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Tähdenhento VH17-018-0324
21. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
22. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
23. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
24. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
25. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
26. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
27. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
28. Hazel (VRL-14333) - Four Leaf Lamington
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
30. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Satiini
32. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Varismäen Routalempi VH17-018-0323
34. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
35. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Pirunkorven Kelmi VH17-018-0949
37. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä
38. Oresama (VRL-02753) - Ursula
39. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
40. Vibaja (VRL-00727) - Shanti