Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 05.01.2021 / 28.12.2020
Järjestyspaikka: Liljegård (LILJ4091)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla KRJ131-150. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen kouluratsatusjaoksen (KRJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. Helppo A (40/40)

1. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
2. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
3. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
4. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
5. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
6. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
7. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
8. Kics (VRL-05293) - Chiaro di Sierra xx
9. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
10. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
11. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
12. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
13. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
14. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
15. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-0068
16. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
17. Kida (VRL-08368) - Maldwyn Ballerina Cookie VH20-027-0135
18. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
20. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
21. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
22. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
23. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
25. Layda (VRL-14488) - Mascot 51 VH16-237-0004
26. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
28. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
29. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
30. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cotton Fluff VH20-035-0159
31. Minni (VRL-10337) - Em's Dancing on pebbles
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Brise Fflur VH14-026-0218
33. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
34. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
36. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
37. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
38. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
39. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189

2. Helppo A (40/40)

1. Kics (VRL-05293) - Chiaro di Sierra xx
2. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
3. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
4. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
5. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
6. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
7. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
8. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
9. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cotton Fluff VH20-035-0159
10. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
11. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
12. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
13. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
14. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
15. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
16. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
17. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
18. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
19. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
20. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
21. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
22. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
23. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Shamrock Inc VH14-035-0144
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
26. Kida (VRL-08368) - Maldwyn Ballerina Cookie VH20-027-0135
27. lottis (VRL-13831) – Pesonen
28. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
30. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
31. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-0068
32. Minni (VRL-10337) - Em's Dancing on pebbles
33. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
35. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
37. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
38. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
39. Layda (VRL-14488) - Mascot 51 VH16-237-0004
40. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065