Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 08.01.2021 / 28.12.2020
Järjestyspaikka: Liljegård (LILJ4091)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla KRJ131-150. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen kouluratsatusjaoksen (KRJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. Helppo A (40/40)

1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Amerawdwr VH14-026-0216
2. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
3. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
5. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
6. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
7. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
8. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
9. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
10. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
11. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
12. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
13. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-0068
14. Minni (VRL-10337) - Em's Dancing on pebbles
15. Kics (VRL-05293) - Chiaro di Sierra xx
16. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
17. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
18. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
19. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Cain Eurolwyn VH14-026-0189
21. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
22. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
23. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
24. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
25. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
26. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
27. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
28. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
29. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
30. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
31. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
32. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
34. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Brise Fflur VH14-026-0218
36. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
37. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cotton Fluff VH20-035-0159
38. Kida (VRL-08368) - Maldwyn Ballerina Cookie VH20-027-0135
39. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
40. Layda (VRL-14488) - Mascot 51 VH16-237-0004

2. Helppo A (40/40)

1. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
2. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
3. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Dwywaith Awr VH14-026-0197
5. Layda (VRL-14488) - Mascot 51 VH16-237-0004
6. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
7. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
8. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
9. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
10. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
11. Minni (VRL-10337) - Em's Dancing on pebbles
12. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
13. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
14. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
15. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
16. Uppe (VRL-11253) - Unijoutsi
17. lottis (VRL-13831) – Pesonen
18. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Shamrock Inc VH14-035-0144
20. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cotton Fluff VH20-035-0159
21. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
22. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
23. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
24. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
25. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
26. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-0068
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
28. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
30. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
31. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
32. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
33. Kics (VRL-05293) - Chiaro di Sierra xx
34. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Valovoima
35. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Rhodri Fawr VH14-026-0196
37. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
38. Kida (VRL-08368) - Maldwyn Ballerina Cookie VH20-027-0135
39. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
40. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100