Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 15.01.2021 / 10.01.2021
Järjestyspaikka: Vihiniemi (VIHI3263)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla KRJ151-170. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen kouluratsatusjaoksen (KRJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. Helppo B (40/40)

1. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162
3. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
4. lottis (VRL-13831) - Moon Onneton VH18-018-0170
5. Nikki (VRL-14085) - Gillian Dfrwdllwgynn Rhyd VH18-026-0112
6. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
7. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
8. Zack (VRL-01221) - Rowandell Vaxley VH20-090-0010
9. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
10. k (VRL-10444) - Ohanzee VH20-133-0090
11. Veera R. (VRL-10735) - PP's Vigrid VH20-053-0001
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Satiini
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
14. Zack (VRL-01221) - Nastcilow Obfitosci VH20-100-0012
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
16. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
17. miivi (VRL-13320) - Valokylän Kuutamolla
18. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
19. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VH20-018-0522
20. k (VRL-10444) - Meme Lady VH20-133-0089
21. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280
22. Zack (VRL-01221) - DLHS Alamo Dancer VH20-006-0226
23. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0286
24. Zack (VRL-01221) - Cheskaya Svoboda VH21-039-0002
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158
26. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
27. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
28. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013
29. Veera R. (VRL-10735) - Caro chip VH11-037-0037
30. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
32. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
33. Cee (VRL-01288) - Karafa ox VH14-003-0341
34. Nikki (VRL-14085) - Adinan Enneuni VH18-018-1618
35. alina (VRL-14858) - Teilikorven Molli VH20-018-0809
36. alina (VRL-14858) - Eira Wen Lind VH20-024-0055
37. Cee (VRL-01288) - Bakerloo Line VH16-029-0304
38. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
39. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
40. Cee (VRL-01288) - Nzarina ox VH15-003-0066

2. Helppo B (40/40)

1. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0286
2. Nikki (VRL-14085) - Gillian Dfrwdllwgynn Rhyd VH18-026-0112
3. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
4. k (VRL-10444) - Meme Lady VH20-133-0089
5. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
6. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
7. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013
8. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
9. Cee (VRL-01288) - Karafa ox VH14-003-0341
10. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
12. alina (VRL-14858) - Teilikorven Molli VH20-018-0809
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
14. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511
17. Zack (VRL-01221) - Cheskaya Svoboda VH21-039-0002
18. Zack (VRL-01221) - DLHS Alamo Dancer VH20-006-0226
19. Cee (VRL-01288) - Nzarina ox VH15-003-0066
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140
21. miivi (VRL-13320) - Valokylän Kuutamolla
22. lottis (VRL-13831) - Moon Onneton VH18-018-0170
23. Zack (VRL-01221) - Nastcilow Obfitosci VH20-100-0012
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Satiini
25. Veera R. (VRL-10735) - Caro chip VH11-037-0037
26. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
27. Zack (VRL-01221) - Rowandell Vaxley VH20-090-0010
28. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
29. Nikki (VRL-14085) - Adinan Enneuni VH18-018-1618
30. Veera R. (VRL-10735) - PP's Vigrid VH20-053-0001
31. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
32. k (VRL-10444) - Ohanzee VH20-133-0090
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147
34. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
35. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
36. Cee (VRL-01288) - Bakerloo Line VH16-029-0304
37. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
38. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
39. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VH20-018-0522
40. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006