Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä / Viimeinen osallistumispäivä (VIP): 26.01.2021 / 10.01.2021
Järjestyspaikka: Vihiniemi (VIHI3263)
Vastuuhenkilö: Hazel (VRL-14333) / hazelkisat@gmail.com

Osallistuminen tapahtuu vastuuhenkilön sähköpostiin (hazelkisat@gmail.com) otsikolla KRJ151-170. Vain yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista. Osallistumismuodon tulee olla seuraavanlainen:
Luokka nro (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Rajoitukset
» Luokkiin mahtuu 40 ratsukkoa
» Yhdeltä ratsastajalta 4 hevosta / luokka
» Yksi hevonen voi osallistua korkeintaan kahteen luokkaan
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus vapaaehtoinen
» Kilpailut ovat Virtuaalisen kouluratsatusjaoksen (KRJ) alaiset

Luokkatarjonta ja osallistujat

1. Helppo B (40/40)

1. Zack (VRL-01221) - Rowandell Vaxley VH20-090-0010
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Cherrymist Delphia VH14-035-0162
4. Nikki (VRL-14085) - Gillian Dfrwdllwgynn Rhyd VH18-026-0112
5. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
6. k (VRL-10444) - Ohanzee VH20-133-0090
7. miivi (VRL-13320) - Valokylän Kuutamolla
8. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
9. Nikki (VRL-14085) - Adinan Enneuni VH18-018-1618
10. lottis (VRL-13831) - Moon Onneton VH18-018-0170
11. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
12. alina (VRL-14858) - Eira Wen Lind VH20-024-0055
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
14. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
15. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006
16. alina (VRL-14858) - Teilikorven Molli VH20-018-0809
17. Veera R. (VRL-10735) - PP's Vigrid VH20-053-0001
18. Zack (VRL-01221) - Nastcilow Obfitosci VH20-100-0012
19. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
20. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
21. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280
22. Veera R. (VRL-10735) - Caro chip VH11-037-0037
23. Zack (VRL-01221) - DLHS Alamo Dancer VH20-006-0226
24. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VH20-018-0522
25. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013
26. Cee (VRL-01288) - Karafa ox VH14-003-0341
27. Zack (VRL-01221) - Cheskaya Svoboda VH21-039-0002
28. Cee (VRL-01288) - Bakerloo Line VH16-029-0304
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Satiini
30. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
31. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
32. k (VRL-10444) - Meme Lady VH20-133-0089
33. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
34. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0286
35. Cee (VRL-01288) - Nzarina ox VH15-003-0066
36. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
37. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
38. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
39. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Cedion Moondust VH14-022-0158

2. Helppo B (40/40)

1. Nikki (VRL-14085) - Gillian Dfrwdllwgynn Rhyd VH18-026-0112
2. k (VRL-10444) - Meme Lady VH20-133-0089
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Murupieli
4. lottis (VRL-13831) – Kanelitaneli VH20-018-1006
5. Veera R. (VRL-10735) - Caro chip VH11-037-0037
6. k (VRL-10444) - Ohanzee VH20-133-0090
7. Cee (VRL-01288) - Bakerloo Line VH16-029-0304
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Pencalow Peredur VH14-026-0147
9. miivi (VRL-13320) - Valokylän Kuutamolla
10. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Satiini
12. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VH20-018-0522
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Llylves Andraste VH14-026-0140
14. Zack (VRL-01221) - Rowandell Vaxley VH20-090-0010
15. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
16. Cee (VRL-01288) - Nzarina ox VH15-003-0066
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Plentyn Bach VH14-026-0215
18. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511
20. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
21. alina (VRL-14858) - Teilikorven Molli VH20-018-0809
22. Zack (VRL-01221) - DLHS Alamo Dancer VH20-006-0226
23. Veera R. (VRL-10735) - Hämäränhyssy VH20-018-1013
24. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0286
25. Zack (VRL-01221) - Nastcilow Obfitosci VH20-100-0012
26. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
27. Zack (VRL-01221) - Cheskaya Svoboda VH21-039-0002
28. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
29. lottis (VRL-13831) - Moon Onneton VH18-018-0170
30. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
31. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
32. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
34. Cee (VRL-01288) - Forrest G VH12-017-0280
35. Nikki (VRL-14085) - Adinan Enneuni VH18-018-1618
36. Veera R. (VRL-10735) - PP's Vigrid VH20-053-0001
37. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
38. Cee (VRL-01288) - Karafa ox VH14-003-0341
39. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
40. lottis (VRL-13831) – Rowan Limerick VH18-104-0006